Ми шукаємо партнерів серед стейкхолдерів на ринку освітніх послуг!

Інститут креативних студій ЗУНУ запускає Challenge «Knowledge is Your Main Asset. Share It!».

Ти випускник ЗУНУ, чи іншого ЗВО? Ти маєш практичний досвід роботи? Неважливо чи ти власник бізнесу, ТОП-менеджер, менеджер середньої ланки, ІТ-фахівець, політик, юрист чи просто фрілансер. Важливо лише одне – ти готовий поділитися власним часом і досвідом з тими, хто прагне розвиватися та розпочинає будувати свою кар’єру!

Ми шукаємо практиків-професіоналів, які охоче поділяться своїми актуальними знаннями, набутими навичками та професійним досвідом (як успішним, так і невдалим) та тих, хто готовий розповісти про власні Лайфхаки, які сприяють кар’єрному зростанню та досягненню поставлених цілей.

Нам потрібні харизматичні, мотивовані спікери та ментори для міждисциплінарних освітніх програм:

• «Молодіжне підприємництво»;
  • «Політика, право, психологія, економіка»;
  • «Урбаністичні студії».

«Knowledge is Your Main Asset. Share It!» – це освітня коворкінг-платформа, де Ти зможеш:

• допомогти реалізувати креативні проекти;
  • підготувати для ринку праці та своєї компанії працівників на основі реальних кейсів – Case study;
  • створити платформу для нетворкінгу та комунікацій;
  • розмістити свою рекламу на усіх ресурсах ІКС/Університету.

Цей проект покликаний створити креативний простір та прогресивну спільноту Студентів–Викладачів–Стейкхолдерів–Випускників.

Навіщо це Тобі?

«Knowledge is Your Main Asset. Share It!» – це спільнота для обміну ідеями, досвідом, кращими практиками, мета якої – допомагати один одному, продукувати цікаві ідеї, створювати банк креативних проектів, шукати шляхи вирішення актуальних проблем.

Якщо Ти бажаєш долучитися до команди змін, хочеш стати частиною соціального освітнього проекту, прагнеш допомогти змінитись іншим, тоді ПРИЄДНУЙСЯ до нас!!!

Як приєднатися до «Knowledge is Your Main Asset. Share It!»?

1. Стань спікером «Кращі історії успіху від випускників Alma mater».
  2. Стань тренером або ментором власного короткострокового модуля.
  3. Стань спікером одного з навчальних курсів у рамках освітньої програми.

Обери те, що Тобі більше до вподоби! Заповни Google-форму і ми сформуємо базу даних та долучимо Тебе до нового унікального соціального освітнього проекту – «Knowledge is Your Main Asset. Share It!»

«Knowledge is Your Main Asset. Share It!»

Увага !!! Підтримай новий “Освітній виклик”