Привіт!
 Закінчуєш школу, мрієш в майбутньому започаткувати свій бізнес, хочеш працювати в провідних компаніях України та світу, думаєш де реалізувати себе, пробуєш збагнути, який фах буде актуальним у найближчому майбутньому???
Тоді тобі до нас!
Приєднуйся до команди креативних та прогресивних Інституту креативних студій ЗУНУ! Обирай Creative Business!

Креативний бізнес / Creative Businessбазова спеціальність 076 – підприємництво, торгівля та біржова діяльність (міждисциплінарна освітня програма, яка поєднує спеціальності: 072 – фінанси, банківська справа та страхування; 073 – менеджмент; 075 – маркетинг; 076 – підприємництво, торгівля та біржова діяльність – вибір профілю після першого року навчання);

З нами Ти здобудеш знання, вміння та навички на перетині актуальних спеціальностей: підприємництва і торгівлі, фінансів, менеджменту і маркетингу.

Тут ти працюватимеш з кращими викладачами та спілкуватимешся з лідерами ринку, які ділитимуться власними досягненням та невдачами.

Тут Ти сформуєш своє БІЗНЕС-ПОРТФОЛІО, презентуєш свої ідеї перед потенційними «Бізнес-ангелами».
Creative Business – це ТВІЙ крутий старт! Не прогав його!
Хто перший розпочинає – той досягає успіху!
#HYPE_CREATIVE_BUSINESS #Dream_of_Success
Креативний бізнес