🗣 Спільно з Тернопільським Клубом трейлерів фондового ринку дискутували на тему: «Трейдинг як професійна діяльність в реаліях України: адаптація досвіду передових економік світу»
♨️ Було цікаво та пізнавально.
💯 такі зустрічі є корисними та перспективними.
💢 Домовилось про подальші спільні проекти із залученням студентів та трейдерів ринку.
❗️Найближчим часом проведемо симуляційну бізнес-гру по операціях на фінансовому ринку. Цікаво буде поспостерігати за протистоянням професіоналів та студентів «Молодь vs Досвід», а ще цікавішим буде почути професійні поради від трейдерів міжнародних ринків.
💯 Чекайте буде ♨️

“Трейдинг як професійна діяльність в реаліях України: адаптація досвіду передових економік світу”