1️⃣7️⃣ березня 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣ року вперше в Тернополі стартує наймасштабніша подія весни –
програма «Медіаграмотність» від 1+1 Media School в ЗУНУ
💢 Навчально-науковий інститут креативних студій ЗУНУ започатковує програму профільної неформальної медіа-освіти в рамках курсу «Медіаграмотність» від 1+1 Media School, який спеціально для Youth’s Media School WUNU розроблений фахівцями холдингу 1+1 Media та командою 1+1 Media School.

💯 Якщо Ти давно мрієш отримати безцінний практичний досвід від кращих менторів-профі, потрапити в телевізійні залаштунки та побачити зсередини, як працює один з найбільших медіахолдингів країни – це Твій унікальний шанс!
Приєднавшись до нас, Ти отримаєш:
✅ Можливість навчання у визнаних професіоналів медіа-галузі
✅ Корпоративну культуру, яка надихає та мотивує
✅ Доступ до новітніх телевізійних технологій
✅ Co-Working платформу, де цінують і поважають ідеї кожного
✅ Диплом про навчання від 1+1 Media School та Youth’s Media School WUNU
Подати заявку можна тут

Залишилось декілька місць! Одне із них може бути Твоє! Якщо Ти хочеш приєднатись до креативної команди 1+1 Media School не прогав свій шанс!

«Медіаграмотність» від 1+1 Media School –
це крута можливість познайомитися з неймовірною командою ЛЮДЕЙ ІДЕЙ і разом ВРАЖАТИ, НАДИХАТИ
та ЗМІНЮВАТИСЯ на краще!
До зустрічі в Youth’s Media School WUNU!
Старт проекту Media School в ЗУНУ!