«В РЕЖИМІ ХАОСУ: відверті розмови про головне».

🗣Стартував другий сезон он-лайн проекту Інститут креативних студій Західноукраїнський національний університет – «В РЕЖИМІ ХАОСУ: відверті розмови про головне».

💢
 В рамках проекту-марафону ми обговоримо з експертами різних галузей особливості розвитку та управління змінами в кризових ситуаціях, що характеризуються невизначеністю та непередбачуваністю. Мейнстримом наших бесід буде відповідь на питання: «Як шукати та приймати нестандартні, екстремальні, часом шокуючі управлінські рішення (які часто суперечать здоровому глузду) в гранично стислі терміни? Чому реалізація таких рішень супроводжується низкою ризиків, інформаційними атаками і складністю завдань, що зростають у геометричній прогресії? Як долати фізичні та психологічні бар’єри на шляху до досягнення бажаних змін?»

📌 Приєднуйся до проекту у форматі Zoom (zoom.us) конференції
та станьте його активним учасником.
Код конференції: 328 441 3912
«В РЕЖИМІ ХАОСУ: відверті розмови про головне».