Наталія КРАВЧУК
доктор економічних наук, доцент, професор кафедри міжнародних відносин та дипломатії ТНЕУ
e-mail: nataliakravchuk7@gmail.com

Зачем технологическим компаниям нужны философы, и как я убедил Google их нанять

Кажете, що сьогодні Міжнародний День жінок і дівчат в науці, тоді знайомтеся⬇️

📌Якою має бути наука майбутнього?

📌Навіщо технологічним компаніям потрібні філософи?

📌І коли освіта – частина проблеми, а не спосіб її вирішення?

Тобіас Ріс – директор програми «Трансформації Людини» в Інституті Ніколаса Берггрюена, науковий співробітник канадського Інституту Перспективних Досліджень.

Має вчені ступені в галузі філософії, антропології та нейробіології.

Резидент Фонду Рокфеллера з вивчення майбутнього ШІ. Проводить дослідження на стику антропології, історії мистецтва, історії науки і сучасної філософії.

«… Я увійшов в одну з найглибших криз мого свідомого життя: мені довелося визнати, що університет – місце, яким я дорожив, любив, називав своїм домом – став для мене частиною проблеми, а не її вирішенням»

«…Те, що нам зараз потрібно, – це абсолютно нова модель освітнього закладу, здатна створити новий тип Практика»

Але🤔

«…Нам потрібні не стільки технологічні школи, скільки інститути, які об’єднують філософію, мистецтво і технології в єдину інтегровану навчальну програму і… які здатні створити робочі кадри майбутнього»

P.S. Я ж кажу, що майбутнє за міждисциплінарними дослідженнями і міждисциплінарними освітніми програмами🧐!!!

З Днем науки, чарівні, розумні і неймовірні😉!

Стаття за посиланням:

Зачем технологическим компаниям нужны философы, и как я убедил Google их нанять